fbpx

Awelone.cz

stránky v rekonstrukci 🐶

FAQ - nejčastější otázky

 

Vyrobíte mi produkt na míru?

Ano, většinu našich produktů vyrábíme na míru, pokud jste v naší nabídce nenašli produkt vašich představ, stačí napsat a rádi vám ho vyrobíme.

Jak vybrat správnou velikost obojku?

Velikost obojku vyberte podle obvodu krku vašeho pejska, více zde.

Kdy mi přijde objednávka? 

Produkty, které máme skladem odesíláme do druhého pracovního dne. U produktů na objednávku trvá výroba obvykle 4-14 dnů podle složitosti objednávky a množství objednávek před vámi. Podrobnější informace najdete na stránce doprava a platba

Kolik stojí doprava? 

Cena dopravy je od 59 Kč viz doprava a platba.

Zasíláte i na Slovensko?

Ano, doručujeme kurýrem na adresu nebo přes zásilkovnu.

Obojek mi nesedí, můžu ho vrátit?

Většinu produktů je možné vrátit do 14 dnů. U produktů na míru (paracordové a provazové obojky, ohlávky apod.) je možné produkt reklamovat pokud se jeho velikost či jiné vlastnosti liší od vámi zadané hodnoty v objednávce (viz reklamační řád). Pokud jste ale zadali do objednávky špatné rozměry a produkt už vám byl odeslán, nelze ho bohužel vrátit, proto radíme vždy pečlivě kontrolovat zadané hodnoty před odesláním objednávky.

Můžu prát vaše produkty v pračce?

Produkty doporučujeme prát v ruce. Obojky z bavlněné látky, popruhy, provazové výrobky a paracord je možné prát v pračce do 30°C, na obojky s kovovým zapínáním použijte prací sáček, aby kovové části nepoškodily sklo pračky. Obojky ze softshellu perte pouze v ruce.

Můžu obojek vyžehlit?

Naše produkty žehlit nedoporučujeme.

Jsou barvy lan a paracordu stejné?

Odstíny barev různých materiálů se mohou od sebe lehce lišit. Pokud si nejste jisti barevným odstínem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme a zašleme foto vybraných barev.

Vypouštěcí karabina nefunguje!

I když karabiny kontrolujeme, může se stát, že vám přijde zaseknutá karabina. Tento problém lze obvykle snadno vyřešit tím, že karabinu „rozhýbete“. Pokud ani to nepomůže, pravděpodobně se jedná o vadnou karabinu, celé vodítko můžete reklamovat a karabinu vám vyměníme za jinou.

Přejít nahoru