fbpx

Awelone.cz

Informace pro zájemce o spolupráci na instagramu

Vzhledem k častým dotazům jsme se rozhodli vytvořit sjednocené pravidla a informace pro všechny, kdo mají zájem s námi spolupracovat či se stát našimi ambasadory. Pravidla však nejsou pevně daná a ze zájemců si pak vybíráme individuálně. Prosím berte na vědomí, že nejsme charita a nemůžeme jen tak rozdávat produkty a slevy každému, to bychom zkrachovali. 🙂 Kvůli špatným zkušenostem při první spolupráci zpravidla nedáváme produkty zdarma ale formou slevy na nákup. 

Pokud máte zájem o spolupráci a myslíte si, že splňujete dané podmínky, napište nám na náš instagram. Nezapomeňte uvést, o kterou variantu máte zájem.

Jednorázová spolupráce

U jednorázové spolupráce je vše na domluvě, může to být formou focení, soutěže, propagace, nebo i něco úplně jiného. Zkuste nám napsat váš návrh či představu o spolupráci a třeba se domluvíme. Základní podmínkou je alespoň 500 sledujících.

Focení produktů

Profi focení – tato forma je pouze pro ty, co mají kvalitní profi fotografie. Obvykle to probíhá tak, že vám pošleme jeden vybraný produkt, který si můžete nechat + pár dalších produktů na nafocení, které nám pak pošlete zpět.

Hobby focení – do focení se mohou zapojit i ti, kteří sice nejsou profíci, ale mají pěkné fotky. Výměnou za focení vám můžeme nabídnout slevu na vybraný produkt = dáme vám slevový kód, vy si něco objednáte, nafotíte a pošlete nám alespoň 4 fotky, které pak můžeme použít na náš web a instagram. Při dlouhodobé spolupráci pak může být i větší sleva nebo produkt zdarma.

Pokud máte zájem o focení, napište nám na instagram nebo email. Nezapomeňte připojit pár vašich fotek na ukázku.

Dlouhodobá spolupráce - ambasadoři

Základní podmínkou u ambasadora je alespoň 1000 sledujících.

Pokud máte zájem stát se ambasadorem, nejdříve si vás vyzkoušíme na jednorázové spolupráci formou slevy do našeho eshopu. Objednáte si něco se slevou, nafotíte, vyzkoušíte, zpropagujete. Pokud pak budeme vzájemně se spoluprací spokojeni, můžeme se domluvit na dlouhodobou spolupráci.

Máme velký poček zájemců o ambasadora, ale všichni jím být nemůžou, i když bychom chtěli. Proto jsme vytvořili 3 typy ambasadorů – Ambasador, Mini ambasador a Micro ambasador. To, kterou variantu vám nabídneme záleží na několika faktorech – počtu sledujících, kvalitě fotek, vaší aktivitě a komunikaci. Vždy se rozhodujeme individuálně, jako amsadory chceme jen ty, kterým se opravdu líbí naše produkty a značka a nechtějí jen „něco zdarma“.

Ambasador – těchto hlavních ambasadorů máme jen pár, mají největší výhody, ale také přísnější podmínky. Tou hlavní je, že během spolupráce mohou propagovat jen nás a nemohou mít spolupráci s jinou podobnou značkou.

Mini ambasador – zde jsou podmínky volnější, můžete propagovat i jiné firmy. 

Micro ambasador – taková nejvolnější verze – občas nás zpropagujete a my vám občas dáme produkty se slevou.

Poptávka náhubku

Náhubky vyrábíme až po domluvě. Pokud máte zájem o náhubek, napište sem vaši představu a požadavky. Obvykle odpovíme do následujícího pracovního dne. Cena náhubku se odvíjí podle velikosti, barvy a vašich požadavků, platbu vyžadujeme předem. Obvykle náhubek vyrobíme do 14 dní.

Dotaz na produkt

Máte zájem o barvu či rozměr, který není skladem? Napište nám Vaši představu a určitě se domluvíme! Pokud je materiál dostupný, obvykle můžeme produkt vyrobit do 14 dní.