fbpx

Awelone.cz

stránky v rekonstrukci 🐶

1.7. - 31.8.2024 máme zavřeno

Během července a srpna NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY a bude možné vytvořit pouze “předobjednávku” (více info níže).

Objednávky vytvořené před 1.7.

Všechny objednávky vytvořené před 1.7. zpracujeme a odešleme jako běžné objednávky. 

Vzhledem k předpokládanému většímu množství objednávek na konci června se může výroba o pár dní prodloužit. Pokud je např. u produktu uvedeno “vyrobíme do týdne”, může nám to trvat třeba 10 dní. 

Pokud na objednávku spěcháte, uveďte to do poznámky v objednávce, budeme se snažit ji vyřídit přednostně.

předobjednávky

V době kdy budeme mít zavřeno můžete vytvářet pouze tzv. “předobjednávky”. Předobjednávka je nezávazná poptávka a můžete ji vytvořit pokud víte, že od nás chcete daný produkt objednat. My vám ho vyrobíme dopředu a až opět otevřeme a vy si produkt objednáte, budeme ho mít připravený a pošleme vám ho rychleji. Předobjednávka se nevztahuje na produkty na míru (náhubky na míru, obojky s vlastním textem apod.).

Předobjednávky budou zprovozněny v polovině července.

akutní požadavky a reklamace

Pokud máte akutní požadavek (např. potřebujete náhubek na míru na vašeho pejska ze zdravotních důvodů), napište nám na mail info@awelone.cz a určitě se nějak domluvíme.

Pokud máte nějaký dotaz či potřebujete reklamovat produkt, můžete nám také napsat na email info@awelone.cz, naše odpověd může trvat o něco déle, ale budeme se snažit odpovědět max. do 3 dnů.

proč máme zavřeno a co budeme dělat?

Nebojte, nekončíme. Právě naopak, chceme se dále rozvíjet a vylepšovat, proto jsme si vyhradili tento čas abychom pro vás připravili nové produkty, vylepšili stávající produkty, vylepšili naše stránky, uklidili v dílně, některé málo prodávané produkty vyřadili a uvolnili tak místo pro nové a lepší. Zároveň si odpočinuli a načerpali nové síly abychom pro vás mohli podávat stoprocentní výkony. ❤️

Po pauze se můžete těšit na několik novinek, velký výprodej skladu a další překvapení.

Přejít nahoru