fbpx

Awelone.cz

Ručně vyráběné doplňky pro zvířecí život ve velkém stylu​

Jsme malá rodinná manufaktura vyrábějící doplňky pro psy a koně. Každý jeden kus je u nás vyroben ručně s láskou a na míru zákazníka. U nás v Awelone dbáme především na kvalitu materiálu a přání našich zákazníků. Důležitý je pro nás nejen vzhled našich produktů, ale také funkčnost a odolnost.

Malý obchod s velkým srdcem

Nemáme velký tým ani nejmodernější vybavení, zato vše děláme s láskou a péčí. Naším cílem není a nikdy nebude mít velkou firmu a prodávat tísíce produktů. Naopak, chceme zůstat malým obchodem s originálními produkty, které jsou vyrobené na míru a hlavně srdcem. Důležitý je u nás osobní přístup, každému rádi poradíme a vyjdeme vstříc všem možným přáním a požadavkům.

Bereme ohled nejen na naše zákazníky, ale i na naše okolí a přírodu. Nepoužíváme žádné živočišné produkty (například kůži), všechny naše produkty jsou veganské. Na balení objednávek používáme krabice a obaly "z druhé ruky", byly již jednou použité, ale nejsou poškozené. Tím šetříme přírodu a zároveň i naše náklady (a výslednou cenu produktů).

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na našeho nejlepšího zaměstnance – fenku Lessie. Najdete ji na spoustě fotkách, je to naše hlavní modelka a pomáhá i s testováním odolnosti našich produktů. 🙂 

Poptávka náhubku

Náhubky vyrábíme až po domluvě. Pokud máte zájem o náhubek, napište sem vaši představu a požadavky. Obvykle odpovíme do následujícího pracovního dne. Cena náhubku se odvíjí podle velikosti, barvy a vašich požadavků, platbu vyžadujeme předem. Obvykle náhubek vyrobíme do 14 dní.

Dotaz na produkt

Máte zájem o barvu či rozměr, který není skladem? Napište nám Vaši představu a určitě se domluvíme! Pokud je materiál dostupný, obvykle můžeme produkt vyrobit do 14 dní.

Změnit měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro